Сантехническая компания "МастерАС" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Сантехническая компания "МастерАС", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Сантехническая компания "МастерАС", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Сантехническая компания "МастерАС"
Пошук:


Ремонт

Сантехническая компания "МастерАС"Выполняем сантехнические работы по Киеву и пригороду. Замена стальных и чугунных труб на пластиковые (полипропиленовые трубы ППР "пайка") и металлопластиковые.

Прочистка канализации, унитазов и сифонов в квартирах и офисах. Замена и установка смесителя, гибкой подводки, умывальников, кухонных моек, душевых кабин, ванн, унитазов.

Замена и установка радиаторов отопления. Замена и установка счетчиков воды, водонагревателей.

Штрабовка стен. Выезд для составления сметы. Согласование стоимости работ. Работы выполняем быстро, качественно с гарантией. Скидки на монтажные работы.

Только в том случае если работы не выполняются в день заказа мастера то, консультация и подсчет материалов мастером в пределах Киева оплачивается по тарифу 70 грн (и остается мастеру как компенсация затрат ). Стоимость минимального заказа 200 грн.

Система знижок:
при повторном заказе скидки


Телефон:
(095) 446-0709

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.masteras.kiev.ua

E-mail:
leshaserega@ukr.net


Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію


Коментарі користувачів: Сантехническая компания "МастерАС"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Сантехническая компания "МастерАС", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати услуги по ремонту сантехники, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії МастерАС, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.