Мультисервисный аутсорсинговый контакт центр "Cartli call center" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва на Дорогожичах

Якщо вас цікавить Мультисервисный аутсорсинговый контакт центр "Cartli call center", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги або географічно спростити відбір (наприклад: Інші послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Мультисервисный аутсорсинговый контакт центр "Cartli call center", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Мультисервисный аутсорсинговый контакт центр "Cartli call center"
Пошук:


Послуги

Мультисервисный аутсорсинговый контакт центр "Cartli call center"Cartli Call центр - это мультисервисный аутсорсинговый контакт центр.

Эффективный сервис для работы в e-commerce.

Качество. Цена. Прозрачность. Гибкость и масштабирование.

Услуги:
- виртуальный офис;
- аутсорсинг звонков;
- горячая линия;
- аутстаффинг персонала;
- организация справочной службы;
- актуализация баз данных;
- телефонное анкетирование и агитация;
- телемаркетинг;
- презентация по телефону;
- IVR-сервис;
- виртуальная IP ATC.

Телефон:
(044) 586-4155

Адрес:
ул. Ольжича, 18/22
Сайт:
www.cartli.ua

E-mail:
cartli.doska@gmail.com


Метро поблизу:
Дорогожичи
Сырец

Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію

Мультисервисный аутсорсинговый контакт центр "Cartli call center" на карті Києва

Коментарі користувачів: Мультисервисный аутсорсинговый контакт центр "Cartli call center"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Мультисервисный аутсорсинговый контакт центр "Cartli call center", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати мультисервисный аутсорсинговый контакт центр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Cartli call center, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.