Интернет-сервис штемпельных услуг "P.Co.ua" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Дарнице

Якщо вас цікавить Интернет-сервис штемпельных услуг "P.Co.ua", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Интернет-сервис штемпельных услуг "P.Co.ua", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Интернет-сервис штемпельных услуг "P.Co.ua"
Пошук:


Послуги

Интернет-сервис штемпельных услуг "P.Co.ua"P.CO.UA это новая стартующая компания с большими амбициями, которая уже за маленький срок собрала лучших специалистов в области изготовления печатей по самым современным и новейшим технологиям.

Наши дизайнеры с большим опытом работы и индивидуальным подходом к каждому заказу в считанные минуты изготовят макет печатей, штампов, факсимиле... с особыми элементами защиты от подделки по желанию клиента.

После того как макет печати или штампа будет готов и утверждён заказчиком, изготовление печатей займёт всего один час!

Наш коллектив заинтересован в качественном предоставлении услуг, т.к. мы уверенны, что именно Вы наши будущие постоянные клиенты и по этому гарантируем Вам изготовление печатей, штампов, факсимиле... только из высококачественных материалов, которые будут служить Вам не один год.

Телефон:
(093) 818-5090, (067) 130-5729

Адрес:
ул. А. Малышко, 3 (ТРЦ "Детский Мир")
Сайт:
www.p.co.ua

E-mail:
p.co@i.ua


Метро поблизу:
Дарница

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Интернет-сервис штемпельных услуг "P.Co.ua" на карті Києва


Интернет-сервис штемпельных услуг "P.Co.ua" на карті Києва


Коментарі користувачів: Интернет-сервис штемпельных услуг "P.Co.ua"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Интернет-сервис штемпельных услуг "P.Co.ua", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати интернет-сервис штемпельных услуг, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії P.Co.ua, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.