Рекламное агентство "Пантеон" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва

Якщо вас цікавить Рекламное агентство "Пантеон", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія. А якщо вам є що сказати про Рекламное агентство "Пантеон", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Рекламное агентство "Пантеон"
Пошук:


Послуги

Рекламное агентство "Пантеон"Размещение наружной рекламы на всех типах носителей по всей Украине.

Размещение на всех типах конструкций наружной рекламы: борды, призмы, ситилайты, бэклайты, троллы, скроллеры, холдеры, остановки, накрышные установки, пиларсы, светодиодные экраны, мосты, арки, суперборды, мегаборды, брендмауэры.

Размещение любых размеров наружной рекламы: 3х6, 3х12, 1,2х1,8, 3,14х2,32, 1х5, 2х4, 3х4, 2х8, 2х24, 4х8, 5х12, 15х30, 12х36, 12х24, 12х50, 20х70…

Работаем без посредников напрямую с собственниками конструкций.

Наше агентство берет на себя:
- подборку адресной программы;
- доставку постеров от печатников к поклейщикам;
- контроль размещения;
- качественный фотоотчет;
- печать постеров (если нужно);
- дизайн-макет (если нужно);
- документооборот по адресной программе со всеми собственниками.

Телефон:
(044) 285-4049

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.panteon.kiev.ua

E-mail:
panteon@panteon.kiev.ua


Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію


Коментарі користувачів: Рекламное агентство "Пантеон"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Рекламное агентство "Пантеон", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати рекламное агентство, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Пантеон, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.