Стоматологическая клиника "Iris Life" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: стоматологія Києва на Демеевской

Якщо вас цікавить Стоматологическая клиника "Iris Life", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Медицина в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки стоматологія або географічно спростити відбір (наприклад: стоматологія, м. ). А якщо вам є що сказати про Стоматологическая клиника "Iris Life", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати стоматологія до душі.

УКР РУС

Головна » Медицина » Стоматологія в Києві » Стоматологическая клиника "Iris Life"
Пошук:


Медицина

Стоматологическая клиника "Iris Life"В стоматологической клинике "Айрис-лайф" подход к пациенту отличается от большинства государственных клиник и частных практик врачей-стоматологов.

12 летний опыт внедрения на рынок Украины инновационного стоматологического оборудования и качественных стоматологических материалов позволяет "Айрис-лайф" обеспечивать своих пациентов лучшим, что есть в Стоматологической практике на сегодняшний день.

Телефон:
(044) 331-3322, (067) 114-9916

Адрес:
пр-т Голосеевский, 30в
Сайт:
www.iris-life.com.ua

E-mail:
info@iris-life.com.ua


Метро поблизу:
Демеевская

Рубрики:
Стоматологія

Стоматологическая клиника "ДентаСтиль"

Наши специалисты готовы предоставить полный спектр стоматологических услуг, используя все последние ...
Стоматологическая клиника "Smile"

Цель деятельности Клиники "Smile" - предоставление полного спектра высококачественных стоматологичес...
Стоматологическая клиника "Дент Студия"

Более 10 лет стоматология "ДентСтудия" работает для всех и каждого, предлагая достаточно обширный сп...
Стоматологический центр "DenTectum"

В нашем стоматологическом центре присутствует особая атмосфера комфорта и уюта, которая создаст для ...
Додати компанію

Стоматологическая клиника "Iris Life" на карті Києва


Стоматологическая клиника "Iris Life" на карті Києва


Коментарі користувачів: Стоматологическая клиника "Iris Life"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Стоматологическая клиника "Iris Life", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати стоматологическая клиника, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Iris Life, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.