Дизайн студия "SotDesign" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на КПИ

Якщо вас цікавить Дизайн студия "SotDesign", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Дизайн студия "SotDesign", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Дизайн студия "SotDesign"
Пошук:


Послуги
Link.ua рекомендует:
Работа в дизайн студии

Дизайн студия "SotDesign"SotDesign - это качественные профессиональные услуги в сфере графического дизайна и полиграфической рекламной продукции. Это уникальные идеи в наиболее эффектном исполнении.

Это проработка мельчайших деталей в соответствии с выбранной стратегией бренда.

Мы создаем современный дизайн для вашего бизнеса с целью увеличения прибыли путем повышения привлекательности и узнаваемости ваших товаров или услуг на конкурентном рынке.

Компания обладает уникальным опытом в осуществлении брендинга, нейминга, айдентики, копирайтинга, в разработке креативного дизайна и графики, которые гарантированно обеспечат вашей компании целостное и позитивное восприятие пользовательской аудитории.

Телефон:
(044) 361-6277

Адрес:
ул. Старокиевская, 10г
Сайт:
www.sotdesign.com

E-mail:
info@sotdesign.com


Метро поблизу:
Политехнический институт

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Дизайн студия "SotDesign" на карті Києва


Дизайн студия "SotDesign" на карті Києва


Коментарі користувачів: Дизайн студия "SotDesign"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Дизайн студия "SotDesign", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати дизайн студия, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії SotDesign, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.