Инженерная компания "Инженерстройпроект" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва на Святошино

Якщо вас цікавить Инженерная компания "Инженерстройпроект", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги або географічно спростити відбір (наприклад: Інші послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Инженерная компания "Инженерстройпроект", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Инженерная компания "Инженерстройпроект"
Пошук:


Послуги
Инженерная компания "Инженерстройпроект"Компания "Инженерстройпроект" проводит качественные инженерно-строительные изыскания в сферах проектирования для жилого, коммерческого и промышленного строительства, геодезии, геологии, топографии.

Предоставляем полный комплекс услуг, качественно и профессионально.

Опытные специалисты, соответствие качества ГОСТ Украины, СНиП.

Телефон:
(044) 500-4932

Адрес:
ул. Туполева Академика, 12м
Сайт:
www.inbud.kiev.ua

E-mail:
inbud_kiev@mail.ua


Метро поблизу:
Святошино
Нивки

Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію

Инженерная компания "Инженерстройпроект" на карті Києва


Инженерная компания "Инженерстройпроект" на карті Києва


Коментарі користувачів: Инженерная компания "Инженерстройпроект"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Инженерная компания "Инженерстройпроект", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати инженерная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Инженерстройпроект, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.