Рекламная компания "Центр-рекламы" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва

Якщо вас цікавить Рекламная компания "Центр-рекламы", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія. А якщо вам є що сказати про Рекламная компания "Центр-рекламы", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Рекламная компания "Центр-рекламы"
Пошук:


Послуги
Рекламная компания "Центр-рекламы"Компания "Центр-рекламы" предлагает изготовление рекламы и оказывает следующие услуги по изготовлению и монтажу наружной рекламы любого уровня сложности:
- наружная реклама;
- печать полиграфии;
- изготовление сувенирной продукции;
- оформления разрешительной документации на вывески;
- создания рекламных видео-роликов;
- вывески, таблички, стенды.

Наша производственная компания на рынке уже 5 лет, мы зарекомендовали себя как ответственная и качественно выполняющие работы в срок.

Готовы ответить на любые вопросы по рекламе, звоните. Гибкие цены.

Телефон:
(095) 101-9748

Адрес:
г. Киев
E-mail:
dispatch@i.ua


Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію


Коментарі користувачів: Рекламная компания "Центр-рекламы"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Рекламная компания "Центр-рекламы", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати рекламная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Центр-рекламы, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.