Рекламно-производственная компания "SayUA" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Дорогожичах

Якщо вас цікавить Рекламно-производственная компания "SayUA", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Рекламно-производственная компания "SayUA", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Рекламно-производственная компания "SayUA"
Пошук:


Послуги

Рекламно-производственная компания "SayUA"Рекламно-производственная компания "SayUA" - это агенство полного цикла.

Мы предоставляем услуги по разработке электронных макетов и рекламных компаний, производство полиграфической (печать плакатов, листовок, каталогов и т. д.) и рекламно-сувенирной продукции (нанесение логотипа на ручки, брелки и т.д.) любой сложности.

Наша роль качественно и в срок разработать и произвести рекламный материал, который поможет Вам наладить контакт с заказчиком.

Телефон:
(044) 362-9647

Адрес:
ул. О. Ольжича, 29, оф. 105
Сайт:
www.sayuainfo.wix.com/sayua

E-mail:
sayua.info@gmail.com


Метро поблизу:
Дорогожичи
Сырец

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Рекламно-производственная компания "SayUA" на карті Києва

Коментарі користувачів: Рекламно-производственная компания "SayUA"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Рекламно-производственная компания "SayUA", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати рекламно-производственная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії SayUA, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.