Компания по утепелению помещений "Термодом" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Компания по утепелению помещений "Термодом", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Компания по утепелению помещений "Термодом", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Компания по утепелению помещений "Термодом"
Пошук:


Ремонт

Компания по утепелению помещений "Термодом"Мы специализируемся на выполнении теплоизоляции зданий с использованием современных методов распыления пенополиуретана под названием пенополиуретан и пеноизола.

Мы предоставляем профессиональные консультации по изоляции, у нас сертифицированное оборудование, высококачественное сырье и квалифицированная команда.

Мы предоставляем услуги высокого качества и гарантируют качество и долговечность изоляции в течение многих лет.

Телефон:
(068) 761-6707, (096) 525-0284, (095) 346-9564

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.tepluidom.com.ua

E-mail:
info.tepluidom@gmail.com


Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію


Коментарі користувачів: Компания по утепелению помещений "Термодом"Відгук залишив: Walder
12 квітня 2015 19:14 #

Утеплила дом 3 года назад.Все прекрасно.Наконец то я нагрелась.Дошло до того что хоть котел меняй,котел на всю в доме 17 градусов.А сейчас сухо,тепло,уютно. мне рекомендовали эту компанию и я с большым удовольствием рекомендую вам. 0957548340

  • +11

Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.