Обучающий центр "Evamedia" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: мовні курси Києва на Университете

Якщо вас цікавить Обучающий центр "Evamedia", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Навчання в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки мовні курси або географічно спростити відбір (наприклад: мовні курси, м. ). А якщо вам є що сказати про Обучающий центр "Evamedia", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати мовні курси до душі.

УКР РУС

Головна » Навчання » Мовні курси в Києві » Обучающий центр "Evamedia"
Пошук:


Навчання

Обучающий центр "Evamedia"Обучающий центр "Evamedia" предлагает курсы, как для взрослых, так и для детей: изучение иностранных языков с целью участия в съемках, а так же (для себя, для бизнеса, для поступления и т.д.).

Обучение актерскому мастерству, режиссуре, тележурналистике и многие другие разработанные нашими профессиональными преподавателями курсы и тренинги.

Телефон:
(093) 389-9789, (050) 212-6170

Адрес:
ул. Антоновича, 4/6 (ул. Горького)
Сайт:
www.evamedia.com.ua

E-mail:
info@evamedia.com.ua


Метро поблизу:
Университет
Площадь Льва Толстого
Дворец спорта

Рубрики:
Мовні курси
Курси професій, підвищення кваліфікації

Школа иностранных языков "Prof-Studio"

Мы предлагаем разные формы обучения, при этом уделяем особое внимание программам "Бизнес" и "Юрист" ...
Языковой центр немецкого языка "Elf"

В языковом центре ELF мы преподаем немецкий язык на немецком, потому что это язык, которому мы хотим...
SPEAK WELL - English language School

Программа обучения в школе Speak Well построена таким образом, что максимальное количество времени п...
Англійська Хелен Дорон

Англійська Хелен Дорон – це міжнародна мережа навчальних центрів англійської мови для дітей у віці в...
Додати компанію

Обучающий центр "Evamedia" на карті Києва

Коментарі користувачів: Обучающий центр "Evamedia"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Обучающий центр "Evamedia", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати обучающий центр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Evamedia, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.