Студия Руслана Захарченко - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: салони краси Києва на Дружбы Народов

Якщо вас цікавить Студия Руслана Захарченко, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Краса в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки салони краси або географічно спростити відбір (наприклад: салони краси, м. ). А якщо вам є що сказати про Студия Руслана Захарченко, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати салони краси до душі.

УКР РУС

Головна » Краса » Салони краси в Києві » Студия Руслана Захарченко
Пошук:


Краса

Студия Руслана ЗахарченкоРуслан Захарченко в индустрии красоты на протяжении более 20 лет.

Его любовь и страсть к парикмахерскому делу побуждают его быть ответственным за создание образов на показах сезонов мод, fashion-фотосессий, стиля для кино и телевизионных проектов, шоу haute couture.

Как дизайнер haute couture, Руслан Захарченко постоянно работает с такими домами моды, как Victoria Gres, Zalevskiy, Ilona Cootz, его услугами пользуются заезжие Paco Rabanne и Roberto Cavalli.

Телефон:
(099) 337-7168

Адрес:
ул. Редутная, 8, Царское село
Сайт:
www.ruslanzakharchenko.com

E-mail:
ruslan_zakharchenko@mail.ru


Метро поблизу:
Дружбы народов
Печерская
Арсенальная
Кловская

Рубрики:
Салони краси
Перукарні

Оздоровительно-эстетический комплекс "Кияночка"

Оздоровительно-эстетический комплекс "Кияночка" приглашает истинных ценителей здорового образа жизни...
Cтудия красоты "Твоя территория"

Студия красоты "Твоя территория" предлагает эстетический отдых с максимальной пользой для души и тел...
Студия красоты "Incanto"

Студия красоты "Incanto" стремится идти в ногу со временем, поэтому мы используем самые современные ...
Салон красоты "Rachel"

Человеку бывает довольно трудно выбрать "свой" салон красоты. В связи с этим позвольте дать вам сове...
Додати компанію

Студия Руслана Захарченко на карті Києва

Коментарі користувачів: Студия Руслана ЗахарченкоЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Студия Руслана Захарченко, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати услуги парикмахера-стилиста, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Студия Руслана Захарченко, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.