Студия творчества "Велика Жирафа" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: дитячий розвиток Києва на Минской

Якщо вас цікавить Студия творчества "Велика Жирафа", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Дітям в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки дитячий розвиток або географічно спростити відбір (наприклад: дитячий розвиток, м. ). А якщо вам є що сказати про Студия творчества "Велика Жирафа", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати дитячий розвиток до душі.

УКР РУС

Курси Англійської мови
Головна » Дітям » Дитячий розвиток в Києві » Студия творчества "Велика Жирафа"
Пошук:


Дітям

Студия творчества "Велика Жирафа"Наша студия готова принять абсолютно каждого, у кого есть потребность в творчестве. Ваш возраст и уровень подготовки не имеют значения, главное - ваше желание.

Мы предлагаем: курсы, мастер-классы, занятия, секреты различных техник декорирования, творческую компанию, интересные занятия для вас и ваших детей, выездные мастер-классы.

Телефон:
(097) 396-7217

Адрес:
пр-т Героев Сталинграда, 40
Сайт:
www.velykagirafa.com.ua

E-mail:
velykagirafa@gmail.com


Метро поблизу:
Минская
Героев Днепра

Рубрики:
Дитячий розвиток

Центр розвитку дитини "Індиго"

Центр "Індиго" - ліцензований дошкільний заклад, який пропонує освітні програми для дітей від 1 до 6...
Центр раннего развития детей "Розумашка" на Нивках

Ми пропонуємо: Розумашкам від 2 до 3 р. курс "Росту, розвиваюсь, пізнаю". Ранній розвиток. Заня...
Учебный дизайн-центр "Стахис"

Учебный дизайн-центр "Стахис" специализируется на долгосрочном, профессиональном обучении специалист...
IT школа "GoMother"

Ваш ребенок проводит много бесполезного времени перед компьютером? Может играет в Minecraft (майнкра...
Додати компанію

Студия творчества "Велика Жирафа" на карті Києва


Студия творчества "Велика Жирафа" на карті Києва


Коментарі користувачів: Студия творчества "Велика Жирафа"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Студия творчества "Велика Жирафа", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати студия творчества, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Велика Жирафа, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.