Рекрутинговое агентство "Кадровая Банковская Программа" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кадрові та рекрутингові агенції Києва на Левобережной

Якщо вас цікавить Рекрутинговое агентство "Кадровая Банковская Программа", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Працевлаштування в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кадрові та рекрутингові агенції або географічно спростити відбір (наприклад: кадрові та рекрутингові агенції, м. ). А якщо вам є що сказати про Рекрутинговое агентство "Кадровая Банковская Программа", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кадрові та рекрутингові агенції до душі.

УКР РУС

Головна » Працевлаштування » Кадрові та рекрутингові агенції в Києві » Рекрутинговое агентство "Кадровая Банковская Программа"
Пошук:


Працевлаштування

Рекрутинговое агентство "Кадровая Банковская Программа"Обратившись в рекрутинговое агентство Кадровая Банковская Программа Вы будете сотрудничать с профессионалом, который знает, в каких компаниях на украинском рынке существуют возможности профессионального роста для специалистов с Вашими знаниями и опытом, какие компании предложат Вам обучение и командировки за рубеж, на какой уровень заработной платы Вы можете претендовать.

Мы работаем уже более 18 лет со всемирно известными международными компаниями и с украинскими предприятиями на рынке СНГ.

Рекомендации рекрутингового агентства Кадровая Банковская Программа для этих компаний - гарантия того, что Ваша кандидатура соответствует их требованиям к специалистам.

Система знижок:
5%


Телефон:
(067) 656-6084

Адрес:
ул. М. Расковой, 23
Сайт:
www.kb.com.ua

E-mail:
info@kb.com.ua


Метро поблизу:
Левобережная

Рубрики:
Кадрові та рекрутингові агенції

Додати компанію

Рекрутинговое агентство "Кадровая Банковская Программа" на карті Києва


Рекрутинговое агентство "Кадровая Банковская Программа" на карті Києва


Коментарі користувачів: Рекрутинговое агентство "Кадровая Банковская Программа"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Рекрутинговое агентство "Кадровая Банковская Программа", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати рекрутинговое агентство, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Кадровая Банковская Программа, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.