Мастерская по ремонту айфонов - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт телефонів Києва на Вырлице

Якщо вас цікавить Мастерская по ремонту айфонов, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Інтернет, зв'язок в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт телефонів або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт телефонів, м. ). А якщо вам є що сказати про Мастерская по ремонту айфонов, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт телефонів до душі.

УКР РУС

Головна » Інтернет, зв'язок » Ремонт телефонів в Києві » Мастерская по ремонту айфонов
Пошук:


Інтернет, зв'язок

Мастерская по ремонту айфоновУслуги:
- ремонт iphone ipad, прошивка, анлок, сброс пароля экрана блокировки аксессуары, запчасти.

Телефон:
(093) 299-2060

Адрес:
ул. Декабристов, 2а "ТЦ Южный"
E-mail:
remontiphoneipad@gmail.com


Метро поблизу:
Вырлица
Харьковская

Рубрики:
Ремонт телефонів

Установка и ремонт мини-АТС

Комплексные решения для любого бизнеса на базе мини АТС Panasonic, LG Nortel, Samsung, Siemens и IP ...
Додати компаніюМастерская по ремонту айфонов на карті Києва


Мастерская по ремонту айфонов на карті Києва


Коментарі користувачів: Мастерская по ремонту айфоновЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Мастерская по ремонту айфонов, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати , реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії , які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.