Магазин-склад матрасов "оМАТРАСЕ" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: текстильні магазини Києва на Черниговской

Якщо вас цікавить Магазин-склад матрасов "оМАТРАСЕ", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Магазини в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки текстильні магазини або географічно спростити відбір (наприклад: текстильні магазини, м. ). А якщо вам є що сказати про Магазин-склад матрасов "оМАТРАСЕ", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати текстильні магазини до душі.

УКР РУС

Головна » Магазини » Текстильні магазини в Києві » Магазин-склад матрасов "оМАТРАСЕ"
Пошук:


Магазини
Побутова техніка
Торгові центри
Будівельні магазини
Магазини одягу
Супермаркети
Подарунки, сувеніри
Комп'ютерні магазини
Книжні магазини
Меблеві магазини
Інші магазини
Зоомагазини
Спортивні магазини
Розплідники
Текстильні магазини
Ювелірні вироби
Магазини годинників
Секс-шопи
Магазини парфумів, косметики
Магазини взуття
Магазини тканин
Канцелярські товари
Музичні інструменти
Антикварні магазини
Магазини білизни
Господарчі магазини
Квіткові магазини
Сад та город
Магазини для творчості
Магазин-склад матрасов "оМАТРАСЕ"Если вы хотите иметь комфортный здоровый сон, для этого не достаточно купить новый матрас, - нужно сначала правильно его подобрать!

Ведь кто как не вы, лучше знает желание своей спины.

Если у вас есть проблемы с позвоночником (радикулит, остеохондроз, сколиоз, межпозвонковые грыжи или были операционные вмешательства), необходимо узнать у вашего врача степень жесткости матраса.

При подборе матраса, нужно учитывать его нагрузки и его ортопедический эффект, ведь у каждой модели матраса независимо от производителя он разный.

Наш магазин-склад "оМатрасе" в Киеве предлагает недорогие ортопедические матрасы: семейные, детские и индивидуальные, тонкие и для людей с повышенной весом в широком ассортименте.

Телефон:
(050) 338-3212, (097) 807-9425

Адрес:
ул. Магнитогорская, 2
Сайт:
www.omatrase.com.ua

E-mail:
via123@i.ua


Метро поблизу:
Черниговская

Рубрики:
Текстильні магазини

Магазин товаров для дома "Мир домашнего уюта"

Наш магазин был создан специально для того, чтобы дарить и поддерживать комфорт и уют в Вашем доме....
Додати компаніюМагазин-склад матрасов "оМАТРАСЕ" на карті Києва


Магазин-склад матрасов "оМАТРАСЕ" на карті Києва


Коментарі користувачів: Магазин-склад матрасов "оМАТРАСЕ"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Магазин-склад матрасов "оМАТРАСЕ", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати магазин-склад матрасов, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії оМАТРАСЕ, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.