Фабрика окон "Вега-Пласт" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: металопластикові вікна Києва на Выдубичах

Якщо вас цікавить Фабрика окон "Вега-Пласт", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки металопластикові вікна або географічно спростити відбір (наприклад: металопластикові вікна, м. ). А якщо вам є що сказати про Фабрика окон "Вега-Пласт", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати металопластикові вікна до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Металопластикові вікна в Києві » Фабрика окон "Вега-Пласт"
Пошук:


Ремонт

Фабрика окон "Вега-Пласт"Фабрика окон "ВЕГА-ПЛАСТ" - изготовление, монтаж, демонтаж оконных и дверных конструкций "под ключ".

Гарантия на ПВХ конструкции 5 лет.

Ремонт ПВХ конструкций и послегарантийное обслуживание.

В нашем каталоге:
- металлопластиковые окна;
- металлопластиковые двери;
- остекление балконов;
- подоконники;
- антимоскитные сетки;
- вентиляция ПВХ окна;
- оконная фурнитура;
- алюминиевый профиль.

Система знижок:
- 35%


Телефон:
(067) 381-8448

Адрес:
ул. Стройиндустрии, 5
Сайт:
www.wegaplast.com.ua

E-mail:
sale_wegaplast@ukr.net


Метро поблизу:
Выдубичи

Рубрики:
Металопластикові вікна

Додати компанію

Фабрика окон "Вега-Пласт" на карті Києва


Фабрика окон "Вега-Пласт" на карті Києва


Коментарі користувачів: Фабрика окон "Вега-Пласт"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Фабрика окон "Вега-Пласт", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати фабрика окон, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Вега-Пласт, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.