Сервис роуминга "SIMFORTOUR" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: мобільні оператори Києва на Дворце спорта

Якщо вас цікавить Сервис роуминга "SIMFORTOUR", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Інтернет, зв'язок в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки мобільні оператори або географічно спростити відбір (наприклад: мобільні оператори, м. ). А якщо вам є що сказати про Сервис роуминга "SIMFORTOUR", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати мобільні оператори до душі.

УКР РУС

Головна » Інтернет, зв'язок » Мобільні оператори в Києві » Сервис роуминга "SIMFORTOUR"
Пошук:


Інтернет, зв'язок
Сервис роуминга "SIMFORTOUR"SIMFORTOUR - специально созданная технология, которая дает возможность предоставлять услуги связи по выгодным тарифам в большинстве стран мира.

Оценив на практике преимущества международной сим-карты SIMFORTOUR, вы больше не откажетесь от нее в ваших поездках!

Телефон:
(044) 234-5222

Факс:
(044) 383-8019

Адрес:
бул. Л. Украинки, 6, оф. 5
Сайт:
www.simfortour.ua

E-mail:
simfortour@mail.ru


Метро поблизу:
Дворец спорта
Кловская

Рубрики:
Мобільні оператори

Додати компанію

Сервис роуминга "SIMFORTOUR" на карті Києва


Сервис роуминга "SIMFORTOUR" на карті Києва


Коментарі користувачів: Сервис роуминга "SIMFORTOUR"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Сервис роуминга "SIMFORTOUR", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати сервис роуминга, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії SIMFORTOUR, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.