Студия ландшафтногог дизайна "Зелений двір від Антоніни" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ландшафтний дизайн Києва на ВДНХ

Якщо вас цікавить Студия ландшафтногог дизайна "Зелений двір від Антоніни", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ландшафтний дизайн або географічно спростити відбір (наприклад: ландшафтний дизайн, м. ). А якщо вам є що сказати про Студия ландшафтногог дизайна "Зелений двір від Антоніни", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ландшафтний дизайн до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ландшафтний дизайн в Києві » Студия ландшафтногог дизайна "Зелений двір від Антоніни"
Пошук:


Ремонт
Студия ландшафтногог дизайна "Зелений двір від Антоніни"Наши работники готовы внести в дизайн самые различные дизайнерские решения: фонтаны, живые изгороди, украшения дома и придомовых построек, сделать зонирование территории в зависимости от задач и пожеланий клиента.

Телефон:
(050) 382-4293

Факс:
(044) 521-3564

Адрес:
ул. М. Ломоносова, 81, кв. 501
Сайт:
www.zelendvir.com.ua

E-mail:
tonsad@gmail.com


Метро поблизу:
Выставочный центр
Ипподром

Рубрики:
Ландшафтний дизайн
Озеленення
Сад та город

Студия ландшафтного дизайна "КрасаваДар"

Заказы принимаются круглогодично. Минимальная сумма заказа составляет 200.00грн Форма оплаты: пре...
Додати компаніюСтудия ландшафтногог дизайна "Зелений двір від Антоніни" на карті Києва


Студия ландшафтногог дизайна "Зелений двір від Антоніни" на карті Києва


Коментарі користувачів: Студия ландшафтногог дизайна "Зелений двір від Антоніни"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Студия ландшафтногог дизайна "Зелений двір від Антоніни", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати студия ландшафтногог дизайна, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Зелений двір від Антоніни, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.