Компания по печатанию скретч карт "Scratch" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Оболони

Якщо вас цікавить Компания по печатанию скретч карт "Scratch", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания по печатанию скретч карт "Scratch", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Компания по печатанию скретч карт "Scratch"
Пошук:


Послуги

Компания по печатанию скретч карт "Scratch"Печать скретч карт - основная услуга, которая предоставляется нашей фирмой с 2008 года.

За период своей работы технологи изготовления скретч-карт постоянно соврешенствовались, давая возможность клиентам получать услуги в максимальном количестве на выгодных условиях.

Телефон:
(044) 209-3445

Факс:
(044) 502-7081

Адрес:
ул. Шахтерская, 5 (территория завода "Пластик Украина")
Сайт:
www.scratch.com.ua

E-mail:
scratch2008@mail.ru


Метро поблизу:
Оболонь
Минская

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Компания по печатанию скретч карт "Scratch" на карті Києва


Компания по печатанию скретч карт "Scratch" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания по печатанию скретч карт "Scratch"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания по печатанию скретч карт "Scratch", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати компания по печатанию скретч-кар, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Scratch, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.