Рекламное агентство "Tofi Kime" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Левобережной

Якщо вас цікавить Рекламное агентство "Tofi Kime", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Рекламное агентство "Tofi Kime", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Рекламное агентство "Tofi Kime"
Пошук:


Послуги

Рекламное агентство "Tofi Kime"Услуги:
- оперативная печать;
- прием заказов на любые виды полиграфической продукции;
- комплексные рекламные решения.

Любые консультации бесплатно! Гибкая система скидок, доставка.

Телефон:
(044) 592-0425, (050) 410-8157

Адрес:
ул. Раисы Окипной, 2, оф. 414
Сайт:
www.tofikime.com.ua

E-mail:
tk@tofikime.com.ua


Метро поблизу:
Левобережная

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Рекламное агентство "Tofi Kime" на карті Києва


Рекламное агентство "Tofi Kime" на карті Києва


Коментарі користувачів: Рекламное агентство "Tofi Kime"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Рекламное агентство "Tofi Kime", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати рекламное агентство, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Tofi Kime, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.