Торгово-промышленная компания "AFT group" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва на Нивках

Якщо вас цікавить Торгово-промышленная компания "AFT group", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги або географічно спростити відбір (наприклад: Інші послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Торгово-промышленная компания "AFT group", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Торгово-промышленная компания "AFT group"
Пошук:


Послуги
Торгово-промышленная компания "AFT group"ТМ "AFT group" была основана в 2007г. Флагманом группы в 2008г. стало предприятие ООО "АФТ групп", основной деятельностью которого, является поставка технологического оборудования потребителям Украины.

В 2008г. в группу вошло предприятие SRL SISTEME ANALITICE SI UTILAJ (Молдова) занимающегося поставкой оборудования в Молдове. В 2009г. группа пополнилась дочерней компанией ООО "AFT steelmade", а в 2010г - "№AFT hotstyle".

Первая из них объединяет все производственные возможности компании, а вторая занимается разработкой, производством, внедрением и распространение автоматических твердотопливных котлов на паллете, угле и дровах.

Также в группу входят компании ориентированные на импорт и транспортировку грузов.

Телефон:
(050) 400-1186, (044) 507-1221, (050) 353-2663

Адрес:
пер. Радищева, 18
Сайт:
www.aftgroup.com.ua

E-mail:
marketing@aftgroup.com.ua


Метро поблизу:
Нивки
Берестейская
Шулявская

Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію

Торгово-промышленная компания "AFT group" на карті Києва


Торгово-промышленная компания "AFT group" на карті Києва


Коментарі користувачів: Торгово-промышленная компания "AFT group"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Торгово-промышленная компания "AFT group", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати торгово-промышленная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії AFT group, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.