Детский анимационный клуб "Казкова країна" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: дитячі ігрові центри Києва

Якщо вас цікавить Детский анимационный клуб "Казкова країна", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Дітям в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки дитячі ігрові центри. А якщо вам є що сказати про Детский анимационный клуб "Казкова країна", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати дитячі ігрові центри до душі.

УКР РУС

Головна » Дітям » Дитячі ігрові центри в Києві » Детский анимационный клуб "Казкова країна"
Пошук:


Дітям

Детский анимационный клуб "Казкова країна"Детский анимационный клуб "Казкова країна" приглашает малышей на курсы раннего развития (от 1 года) ритмики и хореографии (от 3 лет), английский язык (от 3 лет), подготовка к школе (от 5 лет).

Наши аниматоры создадут незабываемый праздник для вашего ребенка.

Телефон:
(096) 773-7799

Адрес:
ул. Архитектора Николаева, 7
Сайт:
www.kazkova-kraina.kiev.ua


Рубрики:
Дитячі ігрові центри
Дитячий розвиток
Розваги для дітей
Організація свята

Интернет-магазин для детей "GRENKA.UA"

GRENKA.ua – самый развивающий интернет магазин для детей в Украине. Обещаю стараться и воплощать в ...
Детский игровой центр "Joy Land"

Joy Land Kiev - это детский парк активного досуга, который предлагает более 3700 м2 активного отдыха...
Студия детского творчества "Золотая рыбка"

Школа-студия детского обучения и творчества на Троещине - это профессиональная поддержка семей в обу...
Додати компанію

Детский анимационный клуб "Казкова країна" на карті Києва


Детский анимационный клуб "Казкова країна" на карті Києва


Коментарі користувачів: Детский анимационный клуб "Казкова країна"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Детский анимационный клуб "Казкова країна", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати детский анимационный клуб, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Казкова країна, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.