Сервисная компания "Муж на час" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт побутової техніки Києва на Оболони

Якщо вас цікавить Сервисная компания "Муж на час", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт побутової техніки або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт побутової техніки, м. ). А якщо вам є що сказати про Сервисная компания "Муж на час", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт побутової техніки до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт побутової техніки в Києві » Сервисная компания "Муж на час"
Пошук:


Ремонт

Сервисная компания "Муж на час"Команда фирмы "Муж на час" уже давно работает в Киеве в сфере мелкого бытового ремонта.

За эти годы мы сформировали штат профессиональных и опытных мастеров в различных направлениях, что позволяет нам сейчас быстро и качественно решать любые бытовые проблемы наших клиентов в самые кратчайшие сроки.

Телефон:
(044) 227-7021, (063) 037-8455, (097) 946-6045

Адрес:
ул. В. Маяковского, 73а
Сайт:
www.dircom.com.ua

E-mail:
dircom.com@gmail.com


Метро поблизу:
Оболонь
Позняки
Святошино

Рубрики:
Ремонт побутової техніки
Ремонт меблів
Ремонт квартир

Додати компанію

Сервисная компания "Муж на час" на карті Києва

Коментарі користувачів: Сервисная компания "Муж на час"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Сервисная компания "Муж на час", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати сервисная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Муж на час, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.