Агентство недвижимости "Базис" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: агенції з нерухомості Києва

Якщо вас цікавить Агентство недвижимости "Базис", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Житло, нерухомість в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки агенції з нерухомості. А якщо вам є що сказати про Агентство недвижимости "Базис", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати агенції з нерухомості до душі.

УКР РУС

Головна » Житло, нерухомість » Агенції з нерухомості в Києві » Агентство недвижимости "Базис"
Пошук:


Житло, нерухомість

Агентство недвижимости "Базис"Услуги:
- сдача / аренда квартир, комнат;
- ипотека.

Телефон:
(097) 999-9841

Адрес:
Киевская обл., Броварский р-н, г. Бровари, ул. Буденного, 14б
Сайт:
real.brov.biz

E-mail:
basis@brov.biz


Рубрики:
Агенції з нерухомості

Додати компанію


Коментарі користувачів: Агентство недвижимости "Базис"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Агентство недвижимости "Базис", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати агентство недвижимости, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Базис, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.