Доставка еды "Бочкарёв" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: доставка піци Києва на Левобережной

Якщо вас цікавить Доставка еды "Бочкарёв", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Доставка в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки доставка піци або географічно спростити відбір (наприклад: доставка піци, м. ). А якщо вам є що сказати про Доставка еды "Бочкарёв", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати доставка піци до душі.

УКР РУС

Головна » Доставка » Доставка піци в Києві » Доставка еды "Бочкарёв"
Пошук:


Доставка

Доставка еды "Бочкарёв"Доставка еды от «Бочкарёв» - это всегда вкусно и быстро. У нас вы можете заказать пиццу, суши, шашлык, комплексные обеды, первые блюда, блинчики и десерты.

В ассортименте больше 20 видов пицц, которые позволят удовлетворить любой вкус.

Наша пицца готовится в дровяной печи, что придает ей особого аромата. Поэтому она пользуется большой популярностью у жителей Березняков и Русановки.


Телефон:
(044) 228-2283

Адрес:
пр-т П. Тычины, 18в
Сайт:
www.bochkarev.kiev.ua

E-mail:
info@bochkarev.kiev.ua


Метро поблизу:
Левобережная

Рубрики:
Доставка піци
Доставка суші
Доставка обідів, кейтеринг

Пиццерия "Пица Хата"

Когда Вы захотели отдохнуть, расслабиться, не утруждаясь приготовлением ужина, обеда, или просто зах...
Додати компаніюДоставка еды "Бочкарёв" на карті Києва

Коментарі користувачів: Доставка еды "Бочкарёв"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Доставка еды "Бочкарёв", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати доставка еды, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Бочкарёв, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.