Туристический оператор "Владо Тур Сервис" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: турагенції Києва на Дорогожичах

Якщо вас цікавить Туристический оператор "Владо Тур Сервис", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Туризм в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки турагенції або географічно спростити відбір (наприклад: турагенції, м. ). А якщо вам є що сказати про Туристический оператор "Владо Тур Сервис", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати турагенції до душі.

УКР РУС

Головна » Туризм » Турагенції в Києві » Туристический оператор "Владо Тур Сервис"
Пошук:


Туризм

Туристический оператор "Владо Тур Сервис"Компании ООО "Владо Тур Сервис" уже 10 лет. Основная специализация компании - организация горнолыжных туров в Украине, Австрии, Словакии.

Мы являемся туристическим оператором и имеем соответствующую лицензию на данный вид деятельности.

Также в весенне- летний период мы организовываем активные weekend - туры в Карпаты, пляжные недорогие weekend - туры в Коблево и винные туры выходного дня в Молдову.

Телефон:
(044) 467-0067

Адрес:
ул. Н. Подвойского, 4
Сайт:
www.vladotour.com.ua

E-mail:
plvladotour@yandex.ru


Метро поблизу:
Дорогожичи
Сырец

Рубрики:
Турагенції
Екскурсії

Турагентство "SeredinaLeta"

"SeredinaLeta" - очень личное турагентство. Наши туристы - это наши друзья и семья. Каждую поездк...
Туристическое агенство "Світ відпочинку"

Мы предлагаем только лучшие туры от проверенных туроператоров Украины и мира. Мы всегда стараемся ра...
Туристическая фирма "Плеяды-Тур"

Наша компания успешно работает на туристическом рынке Киева с 2002 года. Наши направления: Болгар...
Туристическая компания "Тревел Гарант"

визы – авиабилеты – все виды туризма – отели – страхование – переводы – заграничные паспорта – бизне...
Додати компанію

Туристический оператор "Владо Тур Сервис" на карті Києва

Коментарі користувачів: Туристический оператор "Владо Тур Сервис"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Туристический оператор "Владо Тур Сервис", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати туристический оператор, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Владо Тур Сервис, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.