Спортивный клуб "КБ2" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: бойове мистецтво Києва на Черниговской

Якщо вас цікавить Спортивный клуб "КБ2", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Спорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки бойове мистецтво або географічно спростити відбір (наприклад: бойове мистецтво, м. ). А якщо вам є що сказати про Спортивный клуб "КБ2", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати бойове мистецтво до душі.

УКР РУС

Головна » Спорт » Бойове мистецтво в Києві » Спортивный клуб "КБ2"
Пошук:


Спорт

Спортивный клуб "КБ2"В клубе спортивных единоборств "КБ2" на Дарницкой площади (Ленинградской) представлены такие виды спортивных единоборств как: боевое самбо, греко-римская борьба и вольная борьба.

Проводятся тренировки по кроссфиту у сертифицированного тренера.

Цель нашего клуба научить не только спортивному единоборству и противодействию противнику без применения оружия, но и системе воспитания, способствующей развитию морально-волевых качеств, патриотизма и гражданственности.

Мы научим вас побеждать и в первую очередь побеждать себя и свою лень, так как самая важная победа в жизни - победа над собой!

Научим быть первым во всем - дома, в учебе и на работе.

Заниматься в нашем клубе сможет каждый желающий, не зависимо от опыта, пола и убеждений, как в группе так и индивидуально.

Первая тренировка - бесплатно. Занятия: для взрослых и детей.

Форма обучения: в группах и индивидуально.

Телефон:
(044) 360-4592, (093) 560-5444

Адрес:
ул. В. Сосюры, 5 (Дарницкая площадь, бывшая Ленинградская площадь)
Сайт:
www.kb-sambo.com.ua

E-mail:
domaratskaya96@mail.ru


Метро поблизу:
Черниговская
Дарница

Рубрики:
Бойове мистецтво
Школи танців

Секция тайского бокса "Fight Club Friends" Muay Thai & Kickboxing

"Fight Club Friends" Muay Thai & Kickboxing, набирает детей, подростков, юношей и девушек а также вз...
Фитнес клуб "Гран-При"

"Гран-при" - фитнес-клуб премиум класса в самом сердце Киева. Единственно возможное решение тех, кто...
Клуб активного отдыха "Подольский"

Клуб активного отдыха "Подольский" предоставляет Вам уникальную возможность провести незабываемое вр...
Фитнес клуб "Колизей"

Фитнес клуб "Колизей" - это уникальное место для активного отдыха, а также место для новых приятных ...
Додати компанію

Спортивный клуб "КБ2" на карті Києва


Коментарі користувачів: Спортивный клуб "КБ2"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Спортивный клуб "КБ2", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати спортивный клуб, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії КБ2, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.