Спортивный центр "Pion Club" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: фітнес-клуби Києва на Голосеевской

Якщо вас цікавить Спортивный центр "Pion Club", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Спорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки фітнес-клуби або географічно спростити відбір (наприклад: фітнес-клуби, м. ). А якщо вам є що сказати про Спортивный центр "Pion Club", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати фітнес-клуби до душі.

УКР РУС

Головна » Спорт » Фітнес-клуби в Києві » Спортивный центр "Pion Club"
Пошук:


Спорт

Спортивный центр "Pion Club"Услуги
- Йога (для начинающих). Занятия также включают омолаживающую гимнастику для лица, убираем морщины и омолаживаем кожу лица с помощью физических упражнений.

- Танцы (Go Go) + Фитнес. Занятия научат Вас слышать ритм музыки и отражать его различными частями тела: шеей, бедрами, плечами, волосам...

Занятия научат Вас не только двигаться, но и стоять так, чтобы окружающие чувствовали в Вас королеву...

Вы не только научитесь завораживающим движениям, привлекающим восхищенные взгляды окружающих, но и сможете поддержать тело в форме.

Занятия включают в себя хорошую физическую нагрузку, работу над пластикой, элементы стретчинга, развитие гибкости, подтяжка ягодиц, пресс.

Телефон:
(096) 611-8281

Адрес:
ул. Казацкая, 120/4

Метро поблизу:
Голосеевская
Васильковская

Рубрики:
Фітнес-клуби
Школи танців
Йога

Фитнес клуб "Steel Gym"

Готовы к изменениям в жизни? Тренажерный зал "Steel Gym" с професиональным тренерским составом пр...
Студия фитнеса и танца "Valeria's Secret"

Многогранный, жизнерадостный, активный - именно такими качествами наделен каждый, кто стремится к со...
Фитнес клуб "Mega GYM"

Спортклуб MegaGym предлагает абсолютно новый формат фитнес услуг на рынке Украины. Вы устали пере...
Сеть студий фитнеса и танцев "Glamshape"

Фитнес, доступный каждому. Хотите всегда иметь подтянутую фигуру, стройные ножки и прекрасное сам...
Додати компанію

Спортивный центр "Pion Club" на карті Києва


Спортивный центр "Pion Club" на карті Києва


Коментарі користувачів: Спортивный центр "Pion Club"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Спортивный центр "Pion Club", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати спортивный центр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Pion Club, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.