Юридическая компания "Кашкін і Партнери" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: юридичні послуги Києва на Почтовой площади

Якщо вас цікавить Юридическая компания "Кашкін і Партнери", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки юридичні послуги або географічно спростити відбір (наприклад: юридичні послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Юридическая компания "Кашкін і Партнери", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати юридичні послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Юридичні послуги в Києві » Юридическая компания "Кашкін і Партнери"
Пошук:


Послуги
Link.ua рекомендует:
Работа в юридическая компании

Юридическая компания "Кашкін і Партнери"Подготовка писем, заявлений, ходатайств, жалоб, договоров, исковых заявлений, сопровождение подписания договоров, подготовка и организация нотариального удостоверения договоров, представительство интересов в государственных (частных) органах и организациях и тому подобное.

Юридические консультации и представительство в хозяйственных, гражданских, административных, посемейным делам; взыскание проблемных задолженностей; регистрация СПД; защита от проверок; вопросы недвижимости (суды, разделы, земельные отводы, перепланировка) разработка схем юридических действий; правовой анализ и оформление документов; юридическое сопровождение переговоров, коммерческих проектов, исполнительного производства, соглашений и нотариальных действий и тому подобное.

Телефон:
(068) 604-4003

Адрес:
ул. П. Сагайдачного, 25г
Сайт:
www.kandp.kiev.ua

E-mail:
kashkinlaw@gmail.com


Метро поблизу:
Почтовая площадь
Контрактовая площадь

Рубрики:
Юридичні послуги
Реєстрація та ліквідація підприємства

Адвокат Орест Шевчук

Консультации и разъяснения по правовым вопросам, составление заявлений, жалоб и других документов пр...
Юридическая компания "от "А" до "Я"

"от "А" до "Я"юридическая компания, бюро переводов, страхование предоставляет полный спектр юридичес...
Додати компанію

Юридическая компания "Кашкін і Партнери" на карті Києва


Юридическая компания "Кашкін і Партнери" на карті Києва


Коментарі користувачів: Юридическая компания "Кашкін і Партнери"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Юридическая компания "Кашкін і Партнери", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати юридическая компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Кашкін і Партнери, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.