Cервиcный центр по ремонту телевизоров "Техно-Сервис TV" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: сервісні центри Києва на Оболони

Якщо вас цікавить Cервиcный центр по ремонту телевизоров "Техно-Сервис TV", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Інтернет, зв'язок в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки сервісні центри або географічно спростити відбір (наприклад: сервісні центри, м. ). А якщо вам є що сказати про Cервиcный центр по ремонту телевизоров "Техно-Сервис TV", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати сервісні центри до душі.

УКР РУС

Головна » Інтернет, зв'язок » Сервісні центри в Києві » Cервиcный центр по ремонту телевизоров "Техно-Сервис TV"
Пошук:


Інтернет, зв'язок

Cервиcный центр по ремонту телевизоров "Техно-Сервис TV"Cервиcный центр "Техно-СервисTV" предоставляет услуги по ремонту и обслуживанию LCD (LED) - телевизоров, плазменных панелей, ЖК-мониторов, аудио и видеотехники, автомагнитол (раскодировка), фотоаппаратов, DVD, домашних кинотеатров,
ноутбуков, усилителей НЧ, радиотелефонов, и другой бытовой техники любой сложности и производителей в Киеве и пригороде.

Ремонт производится на дому у владельца, а также и в условиях мастерской. Замена, ремонт, восстановления экранов (матриц)
в ЖК-телевизорах (только в условиях мастерской).

Восстановление кинескопов в кинескопныхтелевизорах (на дому у владельца). Возможна доставка в мастерскую и обратно.

Быстро, качественно и с гарантией (3-6 мес.) на проведенный ремонт. Стоимость ремонта зависит от сложности неисправности.

Вызов с диагностикой входит в стоимость ремонта. Выезд за пределы г. Киева по отдельному тарифу.

Телефон:
(044) 227-7451, (067) 283-9090

Адрес:
пр-т Оболонский, 9
Сайт:
techno-servicetv.kiev.ua

E-mail:
ilyakhov@ukr.net


Метро поблизу:
Оболонь
Минская

Рубрики:
Сервісні центри
Ремонт побутової техніки

Установка и ремонт мини-АТС

Комплексные решения для любого бизнеса на базе мини АТС Panasonic, LG Nortel, Samsung, Siemens и IP ...
Додати компаніюCервиcный центр по ремонту телевизоров "Техно-Сервис TV" на карті Києва

Коментарі користувачів: Cервиcный центр по ремонту телевизоров "Техно-Сервис TV"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Cервиcный центр по ремонту телевизоров "Техно-Сервис TV", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати Cервиcный центр по ремонту телевизоров, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Техно-Сервис TV, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.