Стриптиз-клуб "Тихий омут" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: клуби, нічні клуби Києва

Якщо вас цікавить Стриптиз-клуб "Тихий омут", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Розваги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки клуби, нічні клуби. А якщо вам є що сказати про Стриптиз-клуб "Тихий омут", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати клуби, нічні клуби до душі.

УКР РУС

Головна » Розваги » Клуби, нічні клуби в Києві » Стриптиз-клуб "Тихий омут"
Пошук:


Розваги
Link.ua рекомендует:
Работа в стриптиз- клубе

Стриптиз-клуб "Тихий омут""Тихий омут" - особое заведение. Расслабляющая атмосфера, приятная обстановка, яркие и зажигательные эротические шоу-программы – легкое прикосновение к струнам вашего настроения сложится в волшебную музыку огня и страсти.

В нашем царстве женщин все создано только для настоящих мужчин. Специально подобранное меню с изысканными блюдами и лучшими напитками.

Потрясающая программа, способна зажечь кровь и снять усталость. Каждый вечер – в новом обличье.Эротическое шоу, придуманное для Вас.

Яркий и пылающий огнем жарких чувств карнавал. Озорной и веселый канкан. Влекущие и томные гейши На подиуме или на вашем столе.

Телефон:
38 (044) 562-7579, (063) 814-8968

Адрес:
ул. Ревуцкого, 2
Сайт:
www.tihiyomut.com.ua

E-mail:
tihiyomyt@mail.ru


Рубрики:
Клуби, нічні клуби

Додати компанію

Стриптиз-клуб "Тихий омут" на карті Києва


Стриптиз-клуб "Тихий омут" на карті Києва


Коментарі користувачів: Стриптиз-клуб "Тихий омут"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Стриптиз-клуб "Тихий омут", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати стриптиз-клуб, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Тихий омут, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.