Свадебный салон "Диона" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Весільні салони Києва на Золотых воротах

Якщо вас цікавить Свадебный салон "Диона", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Весілля в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Весільні салони або географічно спростити відбір (наприклад: Весільні салони, м. ). А якщо вам є що сказати про Свадебный салон "Диона", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Весільні салони до душі.

УКР РУС

Головна » Весілля » Весільні салони в Києві » Свадебный салон "Диона"
Пошук:


Весілля

Свадебный салон "Диона"Новый свадебный магазин в Киеве для вас, любимые женщины, где вы можете выбрать свадебное платье на любой вкус.

У нас вы сможете не только купить свадебное платье, но заказать его подгонку по фигуре, купить свадебную обувь и все необходимые свадебные аксессуары и мелочи.

Телефон:
(044) 599-5629

Адрес:
ул. Б. Хмельницкого, 10
Сайт:
www.diona-salon.com.ua

E-mail:
info@diona-salon.com.ua


Метро поблизу:
Золотые ворота
Театральная

Рубрики:
Весільні салони

Додати компанію

Свадебный салон "Диона" на карті Києва


Свадебный салон "Диона" на карті Києва


Коментарі користувачів: Свадебный салон "Диона"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Свадебный салон "Диона", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати свадебный салон, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Диона, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.