Типография - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Вокзальной

Якщо вас цікавить Типография, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Типография, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Типография
Пошук:


Послуги

ТипографияШирокоформатная и интерьерная печать по низким ценам:
- баннер;
- оракал;
- сити;
- блюбек;
- холст;
- ПВХ и другие материалы.

А так же печать полиграфической продукции: буклеты, листовки, флаера, бланки, блокноты, брошюры, дисконтные карты, календари, каталоги, пригласительные, х-баннеры, меню, конверты, визитки.

Телефон:
(063) 723-0490

Адрес:
ул. Л. Толстого, 63
E-mail:
tabli4ka.kiev@ukr.net


Метро поблизу:
Вокзальная
Университет

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Типография на карті Києва


Типография на карті Києва


Коментарі користувачів: ТипографияЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Типография, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати полиграфические услуги, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Типография, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.