Турагентство "SeredinaLeta" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: турагенції Києва на Академгородке

Якщо вас цікавить Турагентство "SeredinaLeta", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Туризм в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки турагенції або географічно спростити відбір (наприклад: турагенції, м. ). А якщо вам є що сказати про Турагентство "SeredinaLeta", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати турагенції до душі.

УКР РУС

Головна » Туризм » Турагенції в Києві » Турагентство "SeredinaLeta"
Пошук:


Туризм
Link.ua рекомендует:
Работа в турагентстве

Турагентство "SeredinaLeta""SeredinaLeta" - очень личное турагентство.

Наши туристы - это наши друзья и семья. Каждую поездку мы переживаем, как собственную.

Мы объездили много стран, как туристы, агенты и самостоятельные путешественники и "съели 100 собак по дороге".

Любителям отдыха и экскурсий мы поможем купить тур на отдых: горящие путевки, туры в Европу, отдых на островах и в экзотических странах. Любите путешествовать самостоятельно?

Авиабилеты, страховки, программы бюджетных путешествий, контакты русскоязычных гидов мира, яхтинг, страхование и связь - мы во многом можем быть Вам полезны!

Доверьтесь нам. Мы будем Вам благодарны и постараемся дать Вам все лучшее, что мы знаем, умеем и можем для Вас сделать.

Мы обожаем путешествия и занимаемся лучшим делом - дарим людям то, что сами любим больше всего на свете.


Телефон:
(068) 126-0173

Адреса:
ул. Генерала Наумова, 19
Сайт:
www.seredinaleta.com.ua

E-mail:
seredinaleta@gmail.com


Метро поблизу:
Академгородок

Рубрики:
ТурагенціїТурагентство "SeredinaLeta" на карті Києва


Турагентство "SeredinaLeta" на карті Києва


Коментарі користувачів: Турагентство "SeredinaLeta"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Турагентство "SeredinaLeta", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати турагентство, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії SeredinaLeta, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.