Студия бальной хореографии "Линия танца" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: школи танців Києва на Святошино

Якщо вас цікавить Студия бальной хореографии "Линия танца", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Спорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки школи танців або географічно спростити відбір (наприклад: школи танців, м. ). А якщо вам є що сказати про Студия бальной хореографии "Линия танца", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати школи танців до душі.

УКР РУС

Головна » Спорт » Школи танців в Києві » Студия бальной хореографии "Линия танца"
Пошук:


Спорт

Студия бальной хореографии "Линия танца"Работа студии направлена ​​на развитие творческих способностей детей, воспитанию гармонично развитой личности путем физического и эстетического воздействия бальной хореографии, которая сочетает искусство и спорт.

Главной задачей студии бальной хореографии являются:
- развитие двигательных качеств (гибкости, силы, выносливости, скорости, координации);
- привлечение внимания родителей к занятиям спортивными танцами (ОФП, СФП, техническая, тактическая, психологическая подготовка);
- организация соревнований и турниров;
- проведения практических занятий и тренировочных сборов.

Воспитанники коллектива принимали участие во многих фестивалях и конкурсах городского, междугороднего, всеукраинского и международного уровня, где непременно становились призерами и победителями, и получили немало наград!

Телефон:
(095) 882-0572

Адрес:
ул. Чистяковская, 18
Сайт:
www.linedance.kiev.ua

E-mail:
liniya.tantsa@gmail.com


Метро поблизу:
Святошино
Нивки

Рубрики:
Школи танців

Киевская школа балета "TODES"

В раннем возрасте крайне важно самовыражение, физический и духовный рост. Для детей танец - это прек...
Студия современных танцев "MIXSTYLE"

- м. Демеевская - Троещина MIXSTYLE - киевская студия современных танцев. Профессиональные хо...
Школа латиноамериканских танцев "РУЭДА"

Сальса ("Касино") - танец, который сейчас очень популярен....
Студия фитнеса и танца "Valeria's Secret"

Многогранный, жизнерадостный, активный - именно такими качествами наделен каждый, кто стремится к со...
Додати компанію

Студия бальной хореографии "Линия танца" на карті Києва


Студия бальной хореографии "Линия танца" на карті Києва


Коментарі користувачів: Студия бальной хореографии "Линия танца"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Студия бальной хореографии "Линия танца", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати студия бальной хореографии, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Линия танца, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.