Строительная компания "Дживерсбуд" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Левобережной

Якщо вас цікавить Строительная компания "Дживерсбуд", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Строительная компания "Дживерсбуд", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Строительная компания "Дживерсбуд"
Пошук:


Ремонт

Строительная компания "Дживерсбуд"Строительная компания ТОВ "Дживерсбуд" успешно работает на строительном рынке Украины с 2012 года.

Мы занимаемся монтажом и реконструкцией тепловой изоляции различного назначения.

В числе осуществленных нами проектов есть как промышленные (от сахарных, цементных заводов, до атомных электростанций), а также и жилые объекты.

За годы работы мы реализовали множество проектов по:
- тепловой изоляции резервуаров, емкостей, оборудования и трубопроводов промышленных объектов;
- ремонту теплоизоляции зданий и помещений при различных температурах;
- кровельным работам житловых и коммерческих зданий (плоские и скатные кровли);
- утеплению фасадов, кровель и перекрытий коттеджей;
- пескоструйным и антикоррозионным работам различных поверхностей.

Телефон:
(044) 209-9393, (067) 679-0655

Адрес:
ул. Е. Сверстюка, 13, офис 709
Сайт:
www.gvers.com.ua

E-mail:
zakaz.gvers.2016@gmail.com


Метро поблизу:
Левобережная

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Строительная компания "Дживерсбуд" на карті Києва

Коментарі користувачів: Строительная компания "Дживерсбуд"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Строительная компания "Дживерсбуд", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати строительная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Дживерсбуд, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.