Издательство "Сталь" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Левобережной

Якщо вас цікавить Издательство "Сталь", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Издательство "Сталь", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Издательство "Сталь"
Пошук:


Послуги

Издательство "Сталь"Услуги:
- печать и переплет книг, дипломов (мягкий, твердый) от 1 экз.;
- оперативное тиражирование на ризографе;
- цифровая печать формата ф. А3;
- тиснение, высечка, ламинация, ф.А3;
- ксерокопирование чертежей формата А0.

Телефон:
(044) 516-5592

Адрес:
пр-т Освободителей, 1
Сайт:
www.izdat.com.ua

E-mail:
tov_steel@ukr.net


Метро поблизу:
Левобережная
Дарница

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Издательство "Сталь" на карті Києва


Издательство "Сталь" на карті Києва


Коментарі користувачів: Издательство "Сталь"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Издательство "Сталь", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати издательство, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Сталь, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.