Компания по ремонту пластиковых окон "ОКНА-STARS" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: металопластикові вікна Києва

Якщо вас цікавить Компания по ремонту пластиковых окон "ОКНА-STARS", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки металопластикові вікна. А якщо вам є що сказати про Компания по ремонту пластиковых окон "ОКНА-STARS", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати металопластикові вікна до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Металопластикові вікна в Києві » Компания по ремонту пластиковых окон "ОКНА-STARS"
Пошук:


Ремонт

Компания по ремонту пластиковых окон "ОКНА-STARS"Мы производим срочный ремонт пластиковых окон Киев в кратчайшие сроки, минимизируя Ваш дискомфорт и возвращаем окна в рабочее состояние.

Ответственно подходим к любому заказу и разным сложностям в оконных вопросах, с одинаковым вниманием относясь как к масштабным работам, так и к несущественным доделкам.

Мастера нашей компании способны устранить любые дефекты ПВХ систем, производя ремонт и регулировку фурнитуры Киев особенно это касается окон в новостройках, где как правило устанавливают бюджетный вариант окон,

Мы производим как ремонт бывших в эксплуатации так и новых пластиковых окон, регулировку системы оконного или балконного блока, ремонт деревянных окон Киев.

Телефон:
(096) 366-2731, (050) 914-2515, (093) 235-9857

Адрес:
ул. Автозаводская, 28
Сайт:
www.okna-stars.ui.ua

E-mail:
cherenkov15@mail.ru


Рубрики:
Металопластикові вікна

Додати компанію

Компания по ремонту пластиковых окон "ОКНА-STARS" на карті Києва

Коментарі користувачів: Компания по ремонту пластиковых окон "ОКНА-STARS"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания по ремонту пластиковых окон "ОКНА-STARS", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати компания по ремонту пластиковых окон, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії ОКНА-STARS, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.