Компания по ремонту квартир "Оазис" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Левобережной

Якщо вас цікавить Компания по ремонту квартир "Оазис", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания по ремонту квартир "Оазис", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Компания по ремонту квартир "Оазис"
Пошук:


Ремонт
Компания по ремонту квартир "Оазис"Компания "Оазис" делает отделочные работы на столичном рынке свыше 8 лет.

Наши мастера делают комплексные, качественные ремонты квартир в Киеве различной степени сложности, проектов дизайнера и пожеланий заказчика.

Здесь на этом сайте мы хотели-бы Вас ознакомить с порядком исполнения ремонта квартир в Киеве и их описанием.

Каждый этот шаг является неотъемлемой частью хорошего и добротного ремонта вашей квартиры, дома или офиса.

Система знижок:
- 10%


Телефон:
(050) 573-9041, (050) 618-7164, (097) 728-4246

Адрес:
пер. Лобачевского, 8а
Сайт:
www.weter.com.ua

E-mail:
remont@weter.com.ua


Метро поблизу:
Левобережная
Дарница
Черниговская

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Компания по ремонту квартир "Оазис" на карті Києва


Компания по ремонту квартир "Оазис" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания по ремонту квартир "Оазис"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания по ремонту квартир "Оазис", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати компания по ремонту квартир, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Оазис, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.