Клининговая компания "Універсальний прибиральник" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: прибирання, клінінг Києва на Дарнице

Якщо вас цікавить Клининговая компания "Універсальний прибиральник", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки прибирання, клінінг або географічно спростити відбір (наприклад: прибирання, клінінг, м. ). А якщо вам є що сказати про Клининговая компания "Універсальний прибиральник", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати прибирання, клінінг до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Прибирання, клінінг в Києві » Клининговая компания "Універсальний прибиральник"
Пошук:


Послуги
Link.ua рекомендует:
Работа в клининговой компании
Услуги химчистки, клининга Киев

Клининговая компания "Універсальний прибиральник"Клининговая компания представлена в более чем 40 городах.

Оказывает услуги по уборке жилых помещений, офисов, ресторанов, коттеджей и т.д.

Делаем профессиональную химчистку мягкой мебели, ковров и коврового покрытия, профилактическую дезинфекцию, устраняем неприятные запахи.

При уборке используем сертифицированные специальные средства и технику.

ПРЕДОСТАВЛЯЕМ СЛЕДУЮЩИЕ УСЛУГИ:

- Генеральная уборка квартир, коттеджей, домов, офисов, помещений. Профилактическая дезинфекция профессиональными средствами
- Химчистка мягкой мебели, ковролина - дома, в квартире, в офисе. Химчистка ковров на месте, или в цехе с доставкой
- Мойка окон, витрин и фасадов; мытье рекламных вывесок на магазинах, офисах, торговых центрах.

А ТАКЖЕ:

- Уборка помещений после ремонта и строительства
- Контрактная периодическая уборка помещений магазинов, супермаркетов, офисов; коммерческих и производственных помещений; маленьких и больших площадей.
- Уборка территории, уборка листьев, уборка снега. Уборка прилегающей территории к помещениям, офисам, коттеджам.

Вызов менеджера для оценки услуг БЕСПЛАТНО. Минимальная стоимость заказа для выезда мобильной бригады, составляет - 850 грн. При заказе химчистки ковров в цех доставка бесплатная.

У вас есть возможность приобрести у нас подарочный сертификат на клининговые услуги. Сделайте своим близким неожиданный и полезный подарок!

НАСТОЯЩАЯ ЧИСТОТА - ДЕЛО ДЛЯ ПРОФЕССИОНАЛОВ!

Система знижок:
постоянным клиентам -10%


Телефон:
(096) 946-7878

Адреса:
г. Киев
Сайт:
www.kiev6.cleaninggroup.com.ua

E-mail:
kiev6@prybyralnyk.com.ua


Метро поблизу:
Дарница
Университет
Оболонь
Майдан Незалежности
Святошино

Рубрики:
Прибирання, клінінг
Хімчистки
Коментарі користувачів: Клининговая компания "Універсальний прибиральник"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Клининговая компания "Універсальний прибиральник", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати клининговая компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Універсальний прибиральник, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.