Ателье "Чудова майстерня" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ательє Києва на Позняках

Якщо вас цікавить Ателье "Чудова майстерня", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ательє або географічно спростити відбір (наприклад: ательє, м. ). А якщо вам є що сказати про Ателье "Чудова майстерня", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ательє до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Ательє в Києві » Ателье "Чудова майстерня"
Пошук:


Послуги

Ателье "Чудова майстерня"Ателье "Чудова майстерня" предлагает услуги по пошиву одежды, текстильных изделий, ремонту одежды, а также химчистка одежды и текстиля.

Мы оказываем следующие услуги:
- пошив и ремонт одежды из всех видов тканей(текстиль, трикотаж, кожа);
- подгонка изделий по фигуре;
- химчистка (одежда, одеяла, пледы, ковры).

А также:
- берем заказы на стирку белья;
- реставрация подушек(дезинфекция и сухая чистка пера с заменой наперника)
- возможен вывоз ковров с адреса клиента по предварительному звонку.Товары Amway

Экологически безопасные и деликатно ухаживающие за вашими изделиями продукты, помогут вам выглядеть всегда безупречно.

(097) 606-7100, (050) 189-0116

МЫ РАБОТАЕМ ДЛЯ ВАС!

Телефон:
(097) 606-7100, (050) 189-0116

Адреса:
ул. А. Ахматовой, 13д
E-mail:
gudovenko72@gmail.com


Метро поблизу:
Позняки
Харьковская
Вырлица

Рубрики:
Ательє
Хімчистки

Ателье "Чудова майстерня" на карті Києва

Коментарі користувачів: Ателье "Чудова майстерня"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ателье "Чудова майстерня", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати услуги по пошиву и ремонту одежды, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Чудова майстерня, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.