Полиграфия "Колір ПРО" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Шулявской

Якщо вас цікавить Полиграфия "Колір ПРО", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Полиграфия "Колір ПРО", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Полиграфия "Колір ПРО"
Пошук:


Послуги

Полиграфия "Колір ПРО"Колір ПРО предлагает широкий спектр полиграфических услуг, графический и Web дизайн, фотовывод, СТР, цифровая и офсетная печать.

Полиграфическая продукция - основная специализация Колір ПРО. Компания уже более 20 лет работает на рынке полиграфии Украины с офисами во Львове и Киеве.

Среди наших услуг:
- Печать (наружная реклама, визитки, флаеры, листовки, открытки, календарики, фирменные бланки, буклеты, конверты, плакаты, наклейки на бумаге и самоклеющихся пленках, блокноты, календари, журналы, сувениры, ценники и прайсы). Широкоформатная, офсетная и цифровая печать

- Дизайн (логотипы, открытки и приглашения, полиграфия для свадьбы, дизайн меню, дизайн и верстка книг)

- CTP, насвитлення фотоформ и CTP пластин, фотовывод, подготовка к печати и допечатные услуги

- Нанесение изображения и надписей на ткань, дерево, кожу, металл, керамику, стекло и другие поверхности.

Среди наших услуг особое место занимает создание фирменного стиля, что позволит сделать Ваш бренд узнаваемым и популярным. Мы подготовим все необходимые атрибуты для Вашего бренда, начиная с логотипа, визиток и фирменных документов, заканчивая стилизованным веб сайтом.

Телефон:
(068) 481-7373

Адрес:
ул. Металлистов, 14
Сайт:
www.color-pro.com

E-mail:
colirpro@gmail.com


Метро поблизу:
Шулявская

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Полиграфия "Колір ПРО" на карті Києва


Полиграфия "Колір ПРО" на карті Києва


Коментарі користувачів: Полиграфия "Колір ПРО"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Полиграфия "Колір ПРО", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати полиграфия, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Колір ПРО, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.