Агентство недвижимости "Joseph-Rental" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: агенції з нерухомості Києва на Васильковской

Якщо вас цікавить Агентство недвижимости "Joseph-Rental", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Житло, нерухомість в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки агенції з нерухомості або географічно спростити відбір (наприклад: агенції з нерухомості, м. ). А якщо вам є що сказати про Агентство недвижимости "Joseph-Rental", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати агенції з нерухомості до душі.

УКР РУС

Головна » Житло, нерухомість » Агенції з нерухомості в Києві » Агентство недвижимости "Joseph-Rental"
Пошук:


Житло, нерухомість
Link.ua рекомендует:
Работа в агентстве недвижимости

Агентство недвижимости "Joseph-Rental"Агентство недвижимости "Joseph-Rental" уже несколько лет занимает нишу на рынке "VIP" недвижимости Киева. Мы гарантируем полную конфиденциальность нашим клиентам и предоставляем лучшие предложения по аренде и продаже элитных квартир, домов, особняков, вилл, коттеджей.

Телефон:
(063) 939-5077

Адрес:
ул. Васильковская, 37
Сайт:
www.j-rental.com


Метро поблизу:
Васильковская

Рубрики:
Агенції з нерухомості

Додати компанію

Агентство недвижимости "Joseph-Rental" на карті Києва


Агентство недвижимости "Joseph-Rental" на карті Києва


Коментарі користувачів: Агентство недвижимости "Joseph-Rental"ip: 195.211.142.#
Відгук залишив: Александр
30 жовтня 2017 09:39 #

Хотим выразить благодарность АН «Goseph-Rental» за помощь. Мы приехали в Киев с востока Украины и искали съемную квартиру на подходящих условиях. По совету друзей-киевлян обратились в АН «Goseph-Rental». Теперь мы имеем крышу над головой, правда, далековато от центра, зато по приятной цене. Рекомендуем.

  • -1

Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.