Детская поликлиника "Оксфорд Медикал" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: дитячі лікарні Києва на Олимпийской

Якщо вас цікавить Детская поликлиника "Оксфорд Медикал", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Медицина в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки дитячі лікарні або географічно спростити відбір (наприклад: дитячі лікарні, м. ). А якщо вам є що сказати про Детская поликлиника "Оксфорд Медикал", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати дитячі лікарні до душі.

УКР РУС

Головна » Медицина » Дитячі лікарні в Києві » Детская поликлиника "Оксфорд Медикал"
Пошук:


Медицина

Детская поликлиника "Оксфорд Медикал"В детской поликлинике "Оксфорд Медикал" доступны услуги узкопрофильных детских врачей:
- педиатр;
- детский невролог;
- детский ортопед;
- детский дерматолог;
- детский гастроэнтеролог;
- детский кардиолог;
- детский ЛОР;
- детский эндокринолог;
- детский гинеколог.

Телефон:
(044) 204-4040

Адрес:
ул. Деловая, 2б
Сайт:
www.oxford-med.com.ua/services/pediatrics/

E-mail:
contm.oxfordmed@gmail.com


Метро поблизу:
Олимпийская

Рубрики:
Дитячі лікарні

Клиника "Гиппократ"

Комплексный подход к лечению и новейшее оборудование позволяют максимально точно и быстро поставить ...
Додати компаніюДетская поликлиника "Оксфорд Медикал" на карті Києва

Коментарі користувачів: Детская поликлиника "Оксфорд Медикал"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Детская поликлиника "Оксфорд Медикал", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати детская поликлиника, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Оксфорд Медикал, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.