ООО "Ворк Лайф" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: працевлаштування за кордоном Києва на Дружбы Народов

Якщо вас цікавить ООО "Ворк Лайф", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Працевлаштування в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки працевлаштування за кордоном або географічно спростити відбір (наприклад: працевлаштування за кордоном, м. ). А якщо вам є що сказати про ООО "Ворк Лайф", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати працевлаштування за кордоном до душі.

УКР РУС

Головна » Працевлаштування » Працевлаштування за кордоном в Києві » ООО "Ворк Лайф"
Пошук:


Працевлаштування
ООО "Ворк Лайф"Компания "Ворк Лайф", одна из лидирующих компаний по трудоустройству и визовой поддержке в Украине. Наша задача помочь всем желающим получить официальную работу за границей, с чем мы успешно справляемся уже 3 года.

Мы трудоустраиваем, мужчин, женщин и семейные пары к самым лучшим и проверенным работодателям в Польше. У нас Вы получите личного консультанта, информационную поддержку на всех этапах, легальное трудоустройство с 100% гарантией качества предоставляемых услуг.

Позвоните сейчас и мы проконсультируем Вас по любому интересующему вопросу – бесплатно.

Телефон:
(044) 499-9441, (050) 424-1555, (093) 170-2059, (067) 467-3767

Адрес:
бул. Дружбы Народов, 21, офис 31
Сайт:
www.worklife.com.ua

E-mail:
admin@worklife-info.com


Метро поблизу:
Дружбы народов

Рубрики:
Працевлаштування за кордоном

Додати компанію

ООО "Ворк Лайф" на карті Києва


ООО "Ворк Лайф" на карті Києва


Коментарі користувачів: ООО "Ворк Лайф"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію ООО "Ворк Лайф", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати трудоустройство за рубежом, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Ворк Лайф, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.