Компания "Stroy Engineering" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Красном Хуторе

Якщо вас цікавить Компания "Stroy Engineering", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "Stroy Engineering", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Компания "Stroy Engineering"
Пошук:


Ремонт

Компания "Stroy Engineering"Выполняем:
- Наливные полы
- Декоративные и 3д полы
- Промышленные полы
- Обеспылевание
- Окраска
- Ремонт бетонных полов
- Шлифовка

Работа с любыми объемами, договор, гарантия, стаж более 10 лет. Работаем по Украине.
Выполняем работы в соответствии с Вашим бюджетом

Телефон:
(066) 331-6483

Адрес:
ул. Бориспольская, 30
Сайт:
www.stroyengineering.com.ua

E-mail:
super.vladpol@ukr.net


Метро поблизу:
Красный Хутор

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Компания "Stroy Engineering" на карті Києва


Компания "Stroy Engineering" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Stroy Engineering"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Stroy Engineering", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати наливные полы, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Stroy Engineering, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.