Полиграфия "Printex" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Осокорках

Якщо вас цікавить Полиграфия "Printex", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Полиграфия "Printex", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Полиграфия "Printex"
Пошук:


Послуги
Link.ua рекомендует:
Работа в полиграфии

Полиграфия "Printex"Printex полиграфия на рынке печатной продукции с начала 2015 года. Несмотря на молодой возраст мы успели зарекомендовать себя как профессиональная, перспективная полиграфия с широким спектром офисных и полиграфических услуг.

Наша команда настроена на продуктивную и качественную работу с каждым клиентом. Для вас мы регулярно расширяем прайс услуг. Для вашего удобства мы работаем каждый день, без выходных и перерывов.


Телефон:
(093) 771-0097

Адрес:
пр-т Н. Бажана, 8
Сайт:
www.printex.in.ua

E-mail:
info@printex.in.ua


Метро поблизу:
Осокорки

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Полиграфия "Printex" на карті Києва


Полиграфия "Printex" на карті Києва


Коментарі користувачів: Полиграфия "Printex"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Полиграфия "Printex", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати полиграфия, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Printex, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.