Дизайн-студия "Премьер декор" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Дизайн-студия "Премьер декор", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Дизайн-студия "Премьер декор", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Дизайн-студия "Премьер декор"
Пошук:


Ремонт

Дизайн-студия "Премьер декор"Дизайн-студия "Премьер декор" оказывает услуги по выполнению декоративной штукатурки в Киеве. Наши мастера выполняют следующие виды декоративной штукатурки: венецианская штукатурка, золочение, фактурные штукатурки, эффект бетона, отточенто, травертино, кракелюр, Сахара, Персия, марморино, папирус.

Наша дизайн - студия это :
- Команда профессионалов - более 10 лет успешной работы.
- Огромный опыт в сфере классического и современного дизайна.
- Индивидуальный подход к заказчикам.
- Гибкий график работ - мы готовы встречаться с Заказчиком и в выходные дни.
- Умеренные цены на работы и материалы при высоком качестве работ.

Телефон:
(099) 559-4676, (093) 220-4555

Адрес:
ул. Большая Окружная, 4
Сайт:
www.premier-decor.kiev.ua

E-mail:
shkryaev@ukr.net


Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Дизайн-студия "Премьер декор" на карті Києва

Коментарі користувачів: Дизайн-студия "Премьер декор"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Дизайн-студия "Премьер декор", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати дизайн-студия, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Премьер декор, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.