Сервисный центр "Time service" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: сервісні центри Києва на Вокзальной

Якщо вас цікавить Сервисный центр "Time service", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Інтернет, зв'язок в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки сервісні центри або географічно спростити відбір (наприклад: сервісні центри, м. ). А якщо вам є що сказати про Сервисный центр "Time service", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати сервісні центри до душі.

УКР РУС

Головна » Інтернет, зв'язок » Сервісні центри в Києві » Сервисный центр "Time service"
Пошук:


Інтернет, зв'язок

Сервисный центр "Time service"Ремонт смартфонов, планшетов, ноутбуков - любой сложности.

Обслуживаем такие бренды как Asus, Samsung, Lenovo, Huawei, LG, HTC, Sony, Fly, Bravis, Acer, Qumo, Keneksi, Prestigio, Nokia, Assistant, Apple.

Дополнительно информацию уточняйте по телефонам.
Мы всегда найдем оптимальное решение для Вас!


Система знижок:
от 5% на вторую услугу


Телефон:
(093) 377-9799

Адрес:
ул. В. Липковского, 32, оф. 1
Сайт:
www.timeservice.co.ua

E-mail:
timeservice.kiev@gmail.com


Метро поблизу:
Вокзальная

Рубрики:
Сервісні центри
Ремонт комп'ютерів
Ремонт телефонів

Установка и ремонт мини-АТС

Комплексные решения для любого бизнеса на базе мини АТС Panasonic, LG Nortel, Samsung, Siemens и IP ...
Додати компаніюСервисный центр "Time service" на карті Києва


Сервисный центр "Time service" на карті Києва


Коментарі користувачів: Сервисный центр "Time service"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Сервисный центр "Time service", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати сервисный центр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Time service, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.